5.9
1 2
6.7/ 10
The Silent Twins Film Bilgileri
The Silent Twins

The Silent Twins izle ⚡ 2022 yapımı Biyografi filmleri türündeki Suskun İkizler filmi Full HD izle, 720p Türkçe Dublaj ve 1080p Altyazılı HD film izle.

Galler'de büyüyen ve birbirlerinden başka kimseyle iletişim kurmayı reddetmeleri nedeniyle "sessiz ikizler" olarak tanınan gerçek hayattaki tek yumurta ikizleri June ve Jennifer Gibbons'ın hayatlarına dayanmaktadır. Film, kızlarını konuşturmak için çaresiz kalan ancak onları daha da yabancılaştırmayı başaran anneleriyle olan çalkantılı ilişkisini konu alıyor.

The Silent Twins 2022 filminin yönetmenliğini Agnieszka Smoczynska üstlenirken Marjorie Wallace'ın romanından ilham alındı. 16 Eylül 2022'de vizyona giren 1 saat 53 dakika süren Full HD Türkçe Altyazılı filmin başrollerini Letitia Wright, Tamara Lawrance ve Leah Mondesir-Simmonds paylaşıyor.

Orijinal Adı Suskun İkizler Film Türü Biyografi, Dram Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen Agnieszka Smoczynska Oyuncular Letitia Wright, Tamara Lawrance, Leah Mondesir-Simmonds, Eva-Arianna Baxter, Nadine Marshall, Treva Etienne, Michael Smiley, Jodhi May
  • İzlenme1983
  • IMDb5.9
  • Süre113 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkePolonya
Filme Yorum Yaz