5.3
1 11
7.7/ 10
Spin Me Round Film Bilgileri
Spin Me Round

Spin Me Round izle ⚡ 2022 yapımı Romantik Komedi türündeki filmi Full HD izle, Spin Me Round Altyazılı ve Türkçe Dublaj 1080p HD film izle.

Spin Me Round filmi için bir araya gelen Jeff Baerna, Horse Girl yazarları ve Alison Brie ile çekimlere 2021 yılının Haziran ayında İtalya’da başlandı. Romantik komedi ve yer yer gerilim içeren bu film 19 Ağustos 2022 yılında vizyona girdi. Üzerine çokça konuşulan Spind Me Round beklentiyi tam olarak karşılayamasa da başrollerini üstlenen Alison Brie ve Aubrey Plaza’nın sergilediği performans filmin kurtarıcısı oldu. İlk gösterimi 12 Mart 2022 de olan bu filmin yönetmenliğini Jeff Baerna yaptı. 23 eleştirmen içerisinden 100 üzerinden 58 puana sahip olduğu Metacritic tarafından da ortaya atıldı. Film 18 yaş üzerine tavsiye edilmektedir.

Spin Me Round gösterim süresi 1 saat 43 dakikadır. Film kounsunda tüm masrafları kapsayan İtalya eğitim programı için yapılan gezide restoran sahibi ve yakışıklı Nick ile tanışma fırsatı bulan restoran zinciri sahibi Amber ile beraberinde yol açtığı macerayı anlatıyor. Romantizm ve komedinin buluştuğu bu filmde filmin konusu ve gösteriminden çok oyuncu kadrosunun üstlendiği roller dikkat çekiyor. Her birinin komedi türünü gerektiği kadar iyi işlediği yapılan yorumlar arasında yer almaktadır. Filmin oyuncuları şunlardır: Alison Brie, Jake Toplama, Zach Woods, Tim Heidecker, Ben Sinclair, Alessandro Nivola, Aubrey Plaza, Debby Ryan, Fred Armisen, Lil Rey Howery, Ayden Mayeri, Lauren Weedman, Tricia Helfer, Ego Nwodim, Molly Shannon.

Orijinal Adı Aklımı Başımdan Al Film Türü Komedi, Romantik Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj Film Kalitesi 1080p Yönetmen Jeff Baena Oyuncular Alison Brie, Jake Picking, Stella Chestnut, Lil Rel Howery, Ego Nwodim, Alessandro Nivola, Ben Sinclair, Molly Shannon
  • İzlenme4463
  • IMDb5.3
  • Süre104 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz