5.2
1 3
7.0/ 10
Nothing Is Impossible Film Bilgileri
Nothing Is Impossible

Nothing Is Impossible izle ⚡ 2023 Romantik filmi tek parça Full HD 1080p Türkçe Altyazılı ve Türkçe Dublaj 720p izleyin, Nothing Is Impossible film izle konusu Scott Beck, NBA için adaydı. 20 yıl sonra, bir zamanlar gittiği eski lisede hademelik yapmaktadır.

 

Mevcut takımda hâlâ bir efsane ama hayat ve gerçekler onun planlarını değiştirdi. Hayatına eski bir aşk ve yeni bir fırsat girene kadar her gün rutin şekilde devam eder. Lise aşkı ve eski nişanlısı Ryan Aikins, artık memleketlerinin takımı olan Knoxville Silver Knights'ın sahibidir. Suç teşkil eden ve etik olmayan davranışlar nedeniyle iki oyuncuyu kovduktan sonra, ekip umutsuzca yeni oyunculara ihtiyaç duyar, ancak mali sorunlar işe alma konusunda sorun teşkil eder. Geçmişteki Scott, yıllar önce vazgeçtiği spor ve hala sevdiği kadınla ikinci bir şans için geri dönecek mi? Nothing Is Impossible 2023 filmini Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.

Orijinal Adı Hiçbir Şey İmkânsız Değildir Film Türü Dram, Romantik, Spor Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen Matt Shapira Oyuncular David A.R. White, Nadia Bjorlin, Steven Bauer, Harry Lennix, Robert Amaya, Stella Parton, Mark Christopher Lawrence, Whitney Adkins
  • İzlenme808
  • IMDb5.2
  • Süre106 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeABD
Filme Yorum Yaz