6.3
1 12
7.8/ 10
Muhteşem Kedi Maurice Film Bilgileri
Muhteşem Kedi Maurice

Muhteşem Kedi Maurice isimli kedinin para kazanabilmek adına girdiği birtakım işlerde yaşadığı maceraları konu alıyor. Flüt çalarken terkedilmiş bir kasabaya vardıkları zaman olay örgüsü bir anda karanlık bir hal almaya başlar. Maurice ve arkadaşlarının yaşadığı maceralar ardı arkası kesilmeyecek şekilde devam eder.

Macera ve komedi olayların bir arada insanlara sunulması hem çocuk hem de yetişkinlerin dikkatini çeken bir Animasyon film ortaya çıkarıyor. Muhteşem Kedi Maurice (The Amazing Maurice) filmi 20 Ocak 2023 tarihinde vizyona girdi. Filmin Animasyon, fantastik ve macera konularını bir arada yaşaması da daha keyifli bir filmin ortaya çıkmasını sağlıyor. Yönetmen koltuğunda Florian Westermann ve Toby Genel isimli başarılı yönetmenler yer alıyor. Fantastik efektlerin başarılı olması sonucu filmin de çok etkileyici olduğunu görmek mümkündür. Filmin her aşaması son derece ve heyecanlı olacak gibi görünüyor.

Animasyon filmi olmasından dolayı hem çocuk hem de yetişkinlere hitap etmektedir. Muhteşem Kedi Maurice izle ⚡ 2023 The Amazing Maurice Animasyon filmi Full HD izle, 720p Türkçe Dublaj ve 1080p Altyazılı HD film izle.

Orijinal Adı The Amazing Maurice Film Türü Animasyon, Komedi, Macera Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen Toby Genkel, Florian Westermann Oyuncular Hugh Laurie, Emilia Clarke, David Thewlis, Himesh Patel, Gemma Arterton, Joe Sugg, Ariyon Bakare, Julie Atherton
  • İzlenme3377
  • IMDb6.3
  • Süre93 Dakika
  • Yıl2023
  • Ülkeİngiltere
Filme Yorum Yaz