2.4
1 5
7.4/ 10
Mihrez 2: Cin Padişahı Film Bilgileri
Mihrez 2: Cin Padişahı

Mihrez 2 izle ⚡ 2022 Türk korku türündeki filmi tek parça 1080p izleyin. Mihrez 1 filminin devam filmidir. Filmde bir köyde yaşayan kendi halinde bir aileye musallat olan uğursuz bir cinden bahsedilmektedir. Yaşadıkları korkunç olaylar nedeniyle köyün imamından yardım almaya giden aile bu sorundan kurtulmayı ummaktadır. Ancak karşılarındaki varlık herhangi bir varlık değildir. Bu nedenle ondan kurtulmak hiç kolay olmayacaktır. Filmde cine karşı yapılan mücadelede değişik yöntemler kullanılmaktadır. Ayrıca büyü unsurları da filmde kullanılmıştır. Ailenin üyeleri yaşadığı durumun dehşeti ile yüzleşerek çözüm aramaktadır. Ailenin evli genç çifti de bu korkunç olayların ortasında hayatta kalmaya çalışmaktadır.

Yeni cin filmi Mihrez 2: Cin Padişahı izle yönetmenliğini Ahmet Arslan’ın yaptığı yerli yapım bir cin korku filmidir. Senaryo yazarlığı ise Raziye Sultan tarafından yapılmıştır Filmin oyuncu kadrosunda Levent Çakır, Zülfü Hamit Altın ve Şengül Kaya yer almaktadır.

Orijinal Adı Mihrez 2: Cin Padişahı Film Türü Korku Film Kategori Yerli Filmler Film Dili Yerli Film Film Kalitesi 1080p Yönetmen Ahmet Arslan Oyuncular Zülfü Hamit Altin, Hande Göktepe, Sengül Kaya, Levent Çakir
  • İzlenme1431
  • IMDb2.4
  • Süre89 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeTürkiye
Filme Yorum Yaz