7.1
1 1
8.1/ 10
Klondike Film Bilgileri
Klondike

Klondike 2022 izle filmi Ukrayna-Rusya sınırında Dorbas kentinde yaşayan bir çiftin savaş döneminde yaşadıkları anlatılmaktadır. Irka, hamile bir kadındır. Yaşadığı yer ve çevre bölgeler Ukrayna’dan ayrılmak isteyen ayrılıkçı gruplar tarafından sarılmıştır. Ancak Irka her şeye rağmen evini ve yurdunu terk etmek istemez. O koşullarda her şeye rağmen bir şekilde devam eden hayatları aniden bir kazayla sarsılır. Yaşadıkları bölgeye bir sivil uçak düşmüştür. Bu uçak kazası ile çiftin hayatında her şey değişecektir. Bu kaza onların yaşadığı yere yakın olduğu için birdenbire bu felaketin merkezinde kalırlar. Felaket ise uluslararası boyutlara ulaşır ve herkesin dikkatini çeker.

11 Kasım 2022'de vizyona giren 1 saat 40 dakika süren filmin yönetmenliği ve senaryo yazarlığı Maryna Er Gorbach tarafından yapılan bir filmdir. Dram kategorisinde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Oksana Cherkashyna, Evgeniy Efremov ve Sergiy Shadrin gibi isimler yer almaktadır.

2022 yapımı Klondike izle, Dram Savaş türündeki filmi Full HD 1080p izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı kesintisiz HD film izle.

Orijinal Adı Klondaik Film Türü Dram, Savaş Film Kategori Yabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen Maryna Er Gorbach Oyuncular Oksana Cherkashyna, Sergey Shadrin, Oleg Shcherbina, Oleg Shevchuk, Artur Aramyan, Evgeniy Efremov, Nadir Samedov, Anatolij Ohorodnyk
  • İzlenme1253
  • IMDb7.1
  • Süre100 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeUkrayna
Filme Yorum Yaz