5.8
1 16
7.8/ 10
Kim Bu Aile? Film Bilgileri
Kim Bu Aile?

Kim Bu Aile? izle ⚡ 2022 Türk komedi filmini tek parça 1080p Full HD kalitede sansürsüz izleyin. Adem ile ailesinin yaşamı, “Kim Bu Aile” isimli filmde ele alınıyor. Adem yaşamının değişmesine neden olan bir çetenin peşine düşer. Filmin konusu da tam olarak Adem’in çetenin peşine düşmesiyle başlıyor. Adem Haberdar’ ın yaşamı önem arz eden bir operasyonun başarısızlıkla sonuçlanmasıyla mahvolur. Adem Haberdar, başarısız olunca emniyetten ayrılır. Bu noktadan sonra Adem farklı bir hayat yaşamaya başlar. Adem kendisini işinden eden çetenin peşine düşer. Çeteyi yakın markaja almak için bir tavukçu restoranını devralır. Fakat Adem tavukçu dükkanında beklenmedik bir başarıya imza atar. Adem’in tavukçu dükkanı tutar. “Kim Bu Aile” Adem ve ailesinin birbirlerine zorlu günlerde nasıl destek olduklarını anlatıyor.

 

Filmin yönetmenliğini Bedran Güzel yapmıştır. Senaryo yazarlığı Ali Erkan Ersezer tarafından yapılmıştır. Oyuncu kadrosunda Cengiz Bozkurt, Nurgül Yeşilçay ve Ferit Aktuğ gibi isimler yer aldı. Film 14 Ocak 2022'de vizyona giren yerli yapım bir komedi filmidir.

Orijinal Adı Kim Bu Aile? Film Türü Aksiyon, Komedi Film Kategori Yerli Filmler Film Dili Yerli Film Film Kalitesi 1080p Yönetmen Bedran Güzel Oyuncular Ferit Aktug, Fatih Al, Kerem Atabeyoglu, Hakan Atalay, Cengiz Bozkurt, Onur Buldu, Altan Erkekli, Beste Kökdemir
  • İzlenme3376
  • IMDb5.8
  • Süre124 Dakika
  • Yıl2022
  • ÜlkeTürkiye
Filme Yorum Yaz