5.8
1 4
8.6/ 10
Kaybedenler Kulübü Yolda Film Bilgileri
Kaybedenler Kulübü Yolda

Kaybedenler Kulübü Yolda, Kaybedenler Kulübü serisi filminin devamı niteliğinde 2018 yılından beyaz perdede gösterime giren bir filmdir. İlk film gibi bu filmde de komedi dram türüdür.

2. seride de Mete ve Kaan karakterleri yer almaktadır. Ancak ilk seride radyo programının sonlandığı dinleyicileri duyurulmuştur ve bu filmin konusunda tamamıyla farklı bir hikaye işlenmiştir. Başrollere Nejat İşler ve Yiğit Özşener gibi isimlerin yanı sıra Hande Doğandemir de Sevda rolüyle katılmıştır.

İlk seride son bulan radyo programından sonra Mete ve Kaan arkadaşları ile birlikte motorlarıyla Olimpos’a seyahat ederler. Bu seyahat esnasında başka bir arkadaş grubundan olan Sevda ile Kaan göz göze gelerek birbirlerinden etkilenirler. Bu seyahat içerisinde birçok şehirden geçerler. Her bir şehir onlar için yeni bir anıdır artık. Ancak her zaman işler pek de yolunda gitmez, hayat ve aşk ilişkileri Kaan için bazen dönülmez gibi görünen noktalara kadar gider. Hayat ve aşk ilişkileri içinde yüzen bir Kaan ile karşılaşacağımız bu film, Kaybedenler Kulübü severler için ilaç gibi gelecektir.

Not: Kaybedenler Kulübü Yolda filmi BluTV satın al seçeneği olmadan bedava ve ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. beyazperde ve Ekşi yorumlarında filmin beğenildiğini söyleyebiliriz. kaybedenler Kulübü 3 filmine dait henüz net bir şey yok.

Yönetmenliğini ve senaryosunu Mehmet Ada Öztekin üstlendi. Nejat İşler, Yiğit Özşener ve Hande Doğandemir'in başrollerini paylaştığı film 1 saat 45 dakika sürüyor ve 16 Mart 2018 tarihinde sinemalarda gösterime girdi. Kaybedenler Kulübü 2 izle ⚡ 2018 Nejat İşler ve Yiğit Özşener Komedi filmi sansürsüz izleyin, Kaybedenler Kulübü Yolda Full HD yerli film izle.

Orijinal Adı Kaybedenler Kulübü Yolda Film Türü Dram, Komedi Film Kategori Yerli Filmler Film Dili Yerli Film Film Kalitesi 1080p Yönetmen Mehmet Ada Öztekin Oyuncular Nejat Isler, Yigit Özsener, Hande Dogandemir, Merve Çagiran, Riza Kocaoglu, Sarp Akkaya, Safak Baskaya, Tuna Kiremitçi
  • İzlenme1525
  • IMDb5.8
  • Süre96 Dakika
  • Yıl2018
  • ÜlkeTürkiye
Filme Yorum Yaz