7.5
1 6
9.7/ 10
Kaybedenler Kulübü Film Bilgileri
Kaybedenler Kulübü

Kaybedenler Kulübü Full HD film de Nejat İşler yani Kaan karakteri çeşitli kitapların basımını yapar. Mete rolünde oynayan Özşener de bir barın sahibidir. Mete ve Kaan bir radyo programında İstanbul sokaklarından tutun da kendi hayatlarına kadar birçok konuyu bu radyo programında konuşurlar. Radyo programı havasından ziyade sanki kimse yokmuş gibi yapılan bu konuşmalarla Mete ve Kaan daha rahattır. Programı dinleyicilere sevdiren de bu yalınlıktır.

25 Mart 2011 tarihinde sinemalarda gösterime giren ve büyük bir hasılat elde eden Kaybedenler Kulübü filmi en iyi komedi dram filmleri arasındadır. Birçok izleyici tarafından hala büyük ilgiyle izlenen film 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Kaybedenler Kulübü oyuncu kadrosunda bulunan sevilen oyuncular Nejat İşler ve Yiğit Özşener gibi isimler sayesinde de film ününe ün katarak bugünlere kadar popülaritesini devam ettirmiştir. Mehmet Ada Öztekin'le beraber filmin yönetmenliğini de üstlenen Tolga Örnek tarafından senaryosu kaleme alınan filmde İşler ve Özşener DJ rolüyle karşımıza çıkmaktadır. Filmin genel konusunda bu DJ’ler Kaan ve Mete’nin hayatı beyaz perdeye yansıtılmaktadır. Kaybedenler Kulübü izle ⚡ 2011 yapım Nejat İşler ve Yiğit Özşener Romantik Komedi filmi Full HD 1080p sansürsüz kesintisiz yerli film izleyin.

Orijinal Adı Losers' Club Film Türü Dram, Komedi, Romantik Film Kategori Yerli Filmler Film Dili Yerli Film Film Kalitesi 1080p Yönetmen Tolga Örnek Oyuncular Nejat Isler, Yigit Özsener, Ahu Türkpençe, Idil Firat, Riza Kocaoglu, Serra Yilmaz, Cengiz Bozkurt, Baris Bagci
  • İzlenme1192
  • IMDb7.5
  • Süre105 Dakika
  • Yıl2011
  • ÜlkeTürkiye
Filme Yorum Yaz
Kaybedenler Kulübü Yorumları
HARİKULADE FEVKALEDENİN FEVKİNDE
29.01.2023
bakacaz izleyip görecez
29.01.2023