7.1
1 3
6.1/ 10
Düzenbazlık Oyunları Film Bilgileri
Düzenbazlık Oyunları

Düzenbazlık Oyunları filmi içerisinde gerçek olmayan dört adet hikaye bulunuyor. Her bir hikaye kendi içerisinde birçok tuzağa sahiptir. Ancak bu durum oyuncular tarafından öyle bir işlenir ki bu aldatmacaların her biri keyifli bir hale dönüşür. Filmde en ilgi çekici sayılabilecek hikaye hırsızların düzenlenen bir düğüne davetli olmadıkları halde katılmasıdır. Bir hırsız için bolca altın ve paranın bulunduğu bir düğün ortamı bulunamaz bir fırsattır.

Düzenbazlık Oyunları adından da anlaşılacağı gibi içerisinde birçok gerçek olmayan hikaye barındıran bir Orta Doğu filmidir. Sürükleyici bir hikayesi olan filmde yönetmenin amacı hayatın içinde var olanları ezberlerin çok ötesinde izleyiciye sunmaktır. 20 Ocak 2023’te gösterime giren filmin hikayesi kadar oyuncu kadrosunun geniş bir yelpazeye sahip olması da ilgiyle karşılanıyor.

Oyuncu kadrosunda Mohammed Aldokhei, Ibraheem Alkhairallah, Abdulaziz Alshehri, Ibrahem Al Hajjal, Sohayb Godus, Fahad Albutairi, Ziyad Alamri ve Ismail Alhassan yer alıyor. Suudi Arabistan topraklarında geçen hikayede her bir karakter farklı kurgusal bir hikayeye sahiptir. Hikayelerini oyuncuya aktarırken birçok aldatmacayı da beraberinde sunan oyuncular izleyiciyi büyülüyor.

Düzenbazlık Oyunları izle ⚡ 2023 Netflix Gizem Komedi türündeki Alkhallat+ filmi Türkçe Altyazılı 1080p Full HD izleyin.

Orijinal Adı Alkhallat+ Film Türü Dram, Gizem, Komedi Film Kategori NetflixYabancı Filmler Film Dili Türkçe Altyazı Film Kalitesi 1080p Yönetmen Fahad Alammari Oyuncular Fahad Albutairi, Ismail Alhassan, Vishesh Chachra, Hesham Elshazly, Sohayb Godus, Ibrahim Al Hajjaj
  • İzlenme1332
  • IMDb7.1
  • Süre118 Dakika
  • Yıl2023
  • ÜlkeSuudi Arabistan
Filme Yorum Yaz